LKS Ruch Popkowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Najnowsza galeria

Orzeł Urzędów 4-1 Ruch Popkowice
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Treningi

Aktualnie:

Wtorek 17:00
Czwartek 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 141, wczoraj: 168
ogółem: 724 263

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-21 Tęcza Kraśnik 1:2 LKS Błękitni Kierz zobacz ›
2016-08-21 MKS Sygnał Chodel 3:1 GKS Gościeradów zobacz ›
2016-08-21 FKS Stal II Kraśnik 3:0 GUKS Modliborzyce zobacz ›
2016-08-21 GLKS Potok Wielki 4:1 Kamex Polichna zobacz ›
2016-08-21 LZS Poniatowa Wieś 2:1 LKS Kowalin zobacz ›
2016-08-21 GKS Orzeł Urzędów 4:1 LKS Stróża zobacz ›
2016-08-21 LKS RUCH Popkowice 1:3 LKS Iskra Krzemień relacja ›
2016-08-28 LKS Błękitni Kierz 1:2 LKS Stróża zobacz ›
2016-08-28 LKS Kowalin 1:2 GKS Orzeł Urzędów zobacz ›
2016-08-28 Kamex Polichna 2:2 LZS Poniatowa Wieś zobacz ›
2016-08-28 LKS Iskra Krzemień 1:1 GLKS Potok Wielki zobacz ›
2016-08-28 GKS Gościeradów 2:1 FKS Stal II Kraśnik zobacz ›
2016-08-28 Tęcza Kraśnik 1:2 MKS Sygnał Chodel zobacz ›
2016-08-28 GUKS Modliborzyce 1:7 LKS RUCH Popkowice relacja ›
2016-09-03 MKS Sygnał Chodel 1:1 LKS Błękitni Kierz zobacz ›
2016-09-03 GLKS Potok Wielki 1:3 GUKS Modliborzyce zobacz ›
2016-09-03 LZS Poniatowa Wieś 1:5 LKS Iskra Krzemień zobacz ›
2016-09-03 GKS Orzeł Urzędów 9:1 Kamex Polichna zobacz ›
2016-09-03 LKS Stróża 2:0 LKS Kowalin zobacz ›
2016-09-04 FKS Stal II Kraśnik 5:1 Tęcza Kraśnik zobacz ›
2016-09-04 LKS RUCH Popkowice 1:1 GKS Gościeradów relacja ›
2016-09-10 LKS Błękitni Kierz 7:3 LKS Kowalin zobacz ›
2016-09-10 LKS Iskra Krzemień 4:4 GKS Orzeł Urzędów zobacz ›
2016-09-10 GUKS Modliborzyce 1:4 LZS Poniatowa Wieś zobacz ›
2016-09-10 GKS Gościeradów 2:3 GLKS Potok Wielki zobacz ›
2016-09-10 MKS Sygnał Chodel 5:1 FKS Stal II Kraśnik zobacz ›
2016-09-10 Tęcza Kraśnik 3:3 LKS RUCH Popkowice relacja ›
2016-09-10 Kamex Polichna 0:4 LKS Stróża zobacz ›
2016-09-17 FKS Stal II Kraśnik 3:0 LKS Błękitni Kierz zobacz ›
2016-09-17 LZS Poniatowa Wieś 2:1 GKS Gościeradów zobacz ›
2016-09-17 GKS Orzeł Urzędów 12:0 GUKS Modliborzyce zobacz ›
2016-09-17 LKS Stróża 1:0 LKS Iskra Krzemień zobacz ›
2016-09-17 LKS Kowalin 3:0 Kamex Polichna zobacz ›
2016-09-17 LKS RUCH Popkowice 1:0 MKS Sygnał Chodel relacja ›
2016-09-18 GLKS Potok Wielki 1:1 Tęcza Kraśnik zobacz ›
2016-09-24 LKS Błękitni Kierz 1:2 Kamex Polichna zobacz ›
2016-09-24 LKS Iskra Krzemień 2:2 LKS Kowalin zobacz ›
2016-09-24 GUKS Modliborzyce 2:7 LKS Stróża zobacz ›
2016-09-24 GKS Gościeradów 2:5 GKS Orzeł Urzędów zobacz ›
2016-09-24 Tęcza Kraśnik 1:1 LZS Poniatowa Wieś zobacz ›
2016-09-24 MKS Sygnał Chodel 1:1 GLKS Potok Wielki zobacz ›
2016-09-24 FKS Stal II Kraśnik 1:1 LKS RUCH Popkowice relacja ›
2016-10-01 GLKS Potok Wielki 2:3 FKS Stal II Kraśnik zobacz ›
2016-10-01 LZS Poniatowa Wieś 4:1 MKS Sygnał Chodel zobacz ›
2016-10-01 GKS Orzeł Urzędów 3:1 Tęcza Kraśnik zobacz ›
2016-10-01 LKS Stróża 3:0 GKS Gościeradów zobacz ›
2016-10-01 LKS Kowalin 1:4 GUKS Modliborzyce zobacz ›
2016-10-01 Kamex Polichna 0:5 LKS Iskra Krzemień zobacz ›
2016-10-01 LKS RUCH Popkowice 3:0 LKS Błękitni Kierz relacja ›
2016-10-08 FKS Stal II Kraśnik 1:1 LZS Poniatowa Wieś zobacz ›
2016-10-08 LKS Błękitni Kierz 3:2 LKS Iskra Krzemień zobacz ›
2016-10-08 GUKS Modliborzyce 2:1 Kamex Polichna zobacz ›
2016-10-08 GKS Gościeradów 3:1 LKS Kowalin zobacz ›
2016-10-08 Tęcza Kraśnik 3:1 LKS Stróża zobacz ›
2016-10-08 MKS Sygnał Chodel 0:6 GKS Orzeł Urzędów zobacz ›
2016-10-09 LKS RUCH Popkowice 3:2 GLKS Potok Wielki relacja ›
2016-10-15 GLKS Potok Wielki 1:1 LKS Błękitni Kierz zobacz ›
2016-10-15 GKS Orzeł Urzędów 4:0 FKS Stal II Kraśnik zobacz ›
2016-10-15 LKS Stróża 8:1 MKS Sygnał Chodel zobacz ›
2016-10-15 LKS Kowalin 4:6 Tęcza Kraśnik zobacz ›
2016-10-15 Kamex Polichna 2:1 GKS Gościeradów zobacz ›
2016-10-15 LKS Iskra Krzemień 5:2 GUKS Modliborzyce zobacz ›
2016-10-15 LZS Poniatowa Wieś 1:3 LKS RUCH Popkowice relacja ›
10  2016-10-22 FKS Stal II Kraśnik 1:2 LKS Stróża zobacz ›
10  2016-10-22 LKS Błękitni Kierz 1:1 GUKS Modliborzyce zobacz ›
10  2016-10-22 GKS Gościeradów 3:2 LKS Iskra Krzemień zobacz ›
10  2016-10-22 Tęcza Kraśnik 6:0 Kamex Polichna zobacz ›
10  2016-10-22 MKS Sygnał Chodel 4:2 LKS Kowalin zobacz ›
10  2016-10-22 GLKS Potok Wielki 4:4 LZS Poniatowa Wieś zobacz ›
10  2016-10-23 LKS RUCH Popkowice 0:1 GKS Orzeł Urzędów relacja ›
11  2016-10-29 LZS Poniatowa Wieś 3:4 LKS Błękitni Kierz zobacz ›
11  2016-10-29 GKS Orzeł Urzędów 5:1 GLKS Potok Wielki zobacz ›
11  2016-10-29 GUKS Modliborzyce 5:0 GKS Gościeradów zobacz ›
11  2016-10-29 Kamex Polichna 3:8 MKS Sygnał Chodel zobacz ›
11  2016-10-29 LKS Iskra Krzemień 2:2 Tęcza Kraśnik zobacz ›
11  2016-10-29 LKS Kowalin 4:1 FKS Stal II Kraśnik zobacz ›
11  2016-10-30 LKS Stróża 1:1 LKS RUCH Popkowice relacja ›
12  2016-11-05 LKS Błękitni Kierz 0:3 GKS Gościeradów zobacz ›
12  2016-11-05 Tęcza Kraśnik 6:0 GUKS Modliborzyce zobacz ›
12  2016-11-05 MKS Sygnał Chodel 1:2 LKS Iskra Krzemień zobacz ›
12  2016-11-05 FKS Stal II Kraśnik 3:0 Kamex Polichna zobacz ›
12  2016-11-05 GLKS Potok Wielki 2:3 LKS Stróża zobacz ›
12  2016-11-05 LZS Poniatowa Wieś 0:4 GKS Orzeł Urzędów zobacz ›
12  2016-11-06 LKS RUCH Popkowice 6:1 LKS Kowalin relacja ›
13  2016-11-12 GKS Orzeł Urzędów 3:1 LKS Błękitni Kierz zobacz ›
13  2016-11-12 LKS Stróża 3:0 LZS Poniatowa Wieś zobacz ›
13  2016-11-12 LKS Kowalin 0:1 GLKS Potok Wielki zobacz ›
13  2016-11-12 LKS Iskra Krzemień 2:0 FKS Stal II Kraśnik zobacz ›
13  2016-11-12 GUKS Modliborzyce 3:2 MKS Sygnał Chodel zobacz ›
13  2016-11-12 GKS Gościeradów 3:2 Tęcza Kraśnik zobacz ›
13  2016-11-12 Kamex Polichna 1:1 LKS RUCH Popkowice relacja ›
14  2017-03-26 LKS Błękitni Kierz 0:2 Tęcza Kraśnik zobacz ›
14  2017-03-26 GKS Gościeradów 2:1 MKS Sygnał Chodel zobacz ›
14  2017-03-26 GUKS Modliborzyce 2:2 FKS Stal II Kraśnik zobacz ›
14  2017-03-26 Kamex Polichna 1:4 GLKS Potok Wielki zobacz ›
14  2017-03-26 LKS Kowalin 0:3 LZS Poniatowa Wieś zobacz ›
14  2017-03-26 LKS Stróża 0:1 GKS Orzeł Urzędów zobacz ›
14  2017-03-26 LKS Iskra Krzemień 4:1 LKS RUCH Popkowice relacja ›
15  2017-04-02 LKS Stróża 1:1 LKS Błękitni Kierz zobacz ›
15  2017-04-02 GKS Orzeł Urzędów 3:1 LKS Kowalin zobacz ›
15  2017-04-02 LZS Poniatowa Wieś 3:1 Kamex Polichna zobacz ›
15  2017-04-02 GLKS Potok Wielki 1:3 LKS Iskra Krzemień zobacz ›
15  2017-04-02 FKS Stal II Kraśnik 4:1 GKS Gościeradów zobacz ›
15  2017-04-02 MKS Sygnał Chodel 0:0 Tęcza Kraśnik zobacz ›
15  2017-04-02 LKS RUCH Popkowice 3:0 GUKS Modliborzyce relacja ›
16  2017-04-09 LKS Błękitni Kierz 1:2 MKS Sygnał Chodel zobacz ›
16  2017-04-09 Tęcza Kraśnik 4:2 FKS Stal II Kraśnik zobacz ›
16  2017-04-09 GUKS Modliborzyce 0:4 GLKS Potok Wielki zobacz ›
16  2017-04-09 LKS Iskra Krzemień 8:0 LZS Poniatowa Wieś zobacz ›
16  2017-04-09 Kamex Polichna 1:7 GKS Orzeł Urzędów zobacz ›
16  2017-04-09 LKS Kowalin 0:6 LKS Stróża zobacz ›
16  2017-04-09 GKS Gościeradów 1:4 LKS RUCH Popkowice relacja ›
17  2017-04-16 GKS Orzeł Urzędów 5:2 LKS Iskra Krzemień zobacz ›
17  2017-04-16 LZS Poniatowa Wieś 1:1 GUKS Modliborzyce zobacz ›
17  2017-04-16 GLKS Potok Wielki 7:0 GKS Gościeradów zobacz ›
17  2017-04-16 FKS Stal II Kraśnik 4:2 MKS Sygnał Chodel zobacz ›
17  2017-04-16 LKS RUCH Popkowice 1:5 Tęcza Kraśnik relacja ›
17  2017-04-16 LKS Stróża 5:0 Kamex Polichna zobacz ›
17  2017-04-16 LKS Kowalin 0:0 LKS Błękitni Kierz zobacz ›
18  2017-04-23 LKS Błękitni Kierz 1:3 FKS Stal II Kraśnik zobacz ›
18  2017-04-23 Tęcza Kraśnik 1:2 GLKS Potok Wielki zobacz ›
18  2017-04-23 GKS Gościeradów 3:1 LZS Poniatowa Wieś zobacz ›
18  2017-04-23 GUKS Modliborzyce 0:12 GKS Orzeł Urzędów zobacz ›
18  2017-04-23 LKS Iskra Krzemień 1:0 LKS Stróża zobacz ›
18  2017-04-23 Kamex Polichna 0:4 LKS Kowalin zobacz ›
18  2017-04-23 MKS Sygnał Chodel 3:1 LKS RUCH Popkowice relacja ›
19  2017-04-30 Kamex Polichna 3:3 LKS Błękitni Kierz zobacz ›
19  2017-04-30 LKS Kowalin 4:4 LKS Iskra Krzemień zobacz ›
19  2017-04-30 LKS Stróża 4:1 GUKS Modliborzyce zobacz ›
19  2017-04-30 GKS Orzeł Urzędów 6:0 GKS Gościeradów zobacz ›
19  2017-04-30 LZS Poniatowa Wieś 1:2 Tęcza Kraśnik zobacz ›
19  2017-04-30 GLKS Potok Wielki 1:4 MKS Sygnał Chodel zobacz ›
19  2017-05-17 LKS RUCH Popkowice FKS Stal II Kraśnik 16:00
20  2017-05-03 FKS Stal II Kraśnik 2:3 GLKS Potok Wielki zobacz ›
20  2017-05-03 MKS Sygnał Chodel 6:1 LZS Poniatowa Wieś zobacz ›
20  2017-05-03 Tęcza Kraśnik 1:3 GKS Orzeł Urzędów zobacz ›
20  2017-05-03 GKS Gościeradów 0:4 LKS Stróża zobacz ›
20  2017-05-03 GUKS Modliborzyce 5:2 LKS Kowalin zobacz ›
20  2017-05-03 LKS Iskra Krzemień 8:0 Kamex Polichna zobacz ›
20  2017-05-03 LKS Błękitni Kierz 0:1 LKS RUCH Popkowice relacja ›
21  2017-05-07 LZS Poniatowa Wieś FKS Stal II Kraśnik 15:00
21  2017-05-07 LKS Iskra Krzemień LKS Błękitni Kierz 17:00
21  2017-05-07 Kamex Polichna GUKS Modliborzyce 17:00
21  2017-05-07 LKS Kowalin GKS Gościeradów 17:00
21  2017-05-07 LKS Stróża Tęcza Kraśnik 17:00
21  2017-05-07 GKS Orzeł Urzędów MKS Sygnał Chodel 17:00
21  2017-05-07 GLKS Potok Wielki LKS RUCH Popkowice 15:00
22  2017-05-14 LKS Błękitni Kierz GLKS Potok Wielki 17:00
22  2017-05-14 FKS Stal II Kraśnik GKS Orzeł Urzędów 17:00
22  2017-05-14 MKS Sygnał Chodel LKS Stróża 17:00
22  2017-05-14 Tęcza Kraśnik LKS Kowalin 17:00
22  2017-05-14 GKS Gościeradów Kamex Polichna 17:00
22  2017-05-14 GUKS Modliborzyce LKS Iskra Krzemień 17:00
22  2017-05-14 LKS RUCH Popkowice LZS Poniatowa Wieś 15:30
23  2017-05-21 LKS Stróża FKS Stal II Kraśnik 14:00
23  2017-05-21 GUKS Modliborzyce LKS Błękitni Kierz 17:00
23  2017-05-21 LKS Iskra Krzemień GKS Gościeradów 17:00
23  2017-05-21 Kamex Polichna Tęcza Kraśnik 17:00
23  2017-05-21 LKS Kowalin MKS Sygnał Chodel 17:00
23  2017-05-21 LZS Poniatowa Wieś GLKS Potok Wielki 17:00
23  2017-05-21 GKS Orzeł Urzędów LKS RUCH Popkowice 13:00
24  2017-05-28 LKS Błękitni Kierz LZS Poniatowa Wieś 17:00
24  2017-05-28 GLKS Potok Wielki GKS Orzeł Urzędów 17:00
24  2017-05-28 GKS Gościeradów GUKS Modliborzyce 17:00
24  2017-05-28 MKS Sygnał Chodel Kamex Polichna 17:00
24  2017-05-28 Tęcza Kraśnik LKS Iskra Krzemień 17:00
24  2017-05-28 FKS Stal II Kraśnik LKS Kowalin 17:00
24  2017-05-28 LKS RUCH Popkowice LKS Stróża 14:00
25  2017-06-04 GKS Gościeradów LKS Błękitni Kierz 17:00
25  2017-06-04 GUKS Modliborzyce Tęcza Kraśnik 17:00
25  2017-06-04 LKS Iskra Krzemień MKS Sygnał Chodel 17:00
25  2017-06-04 Kamex Polichna FKS Stal II Kraśnik 14:00
25  2017-06-04 LKS Stróża GLKS Potok Wielki 17:00
25  2017-06-04 GKS Orzeł Urzędów LZS Poniatowa Wieś 17:00
25  2017-06-04 LKS Kowalin LKS RUCH Popkowice 13:00
26  2017-06-11 LKS Błękitni Kierz GKS Orzeł Urzędów 17:00
26  2017-06-11 LZS Poniatowa Wieś LKS Stróża 17:00
26  2017-06-11 GLKS Potok Wielki LKS Kowalin 17:00
26  2017-06-11 FKS Stal II Kraśnik LKS Iskra Krzemień 17:00
26  2017-06-11 MKS Sygnał Chodel GUKS Modliborzyce 17:00
26  2017-06-11 Tęcza Kraśnik GKS Gościeradów 17:00
26  2017-06-11 LKS RUCH Popkowice Kamex Polichna 12:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-17 MGKS Wisła Annopol 6:6 LKS RUCH Popkowice relacja ›
2016-07-27 LKS RUCH Popkowice 5:6 Perła Borzechów relacja ›
2016-08-02 LKS RUCH Popkowice 6:1 LKS Kowalin relacja ›
2016-08-07 LKS RUCH Popkowice 5:2 LKS Sprint Wierzchowiska relacja ›
2016-08-09 KS Unia Wilkołaz 2:4 LKS RUCH Popkowice relacja ›
2016-08-11 ULKS Dzierzkowice 1:6 LKS RUCH Popkowice relacja ›

Ostatnie spotkanie

LKS Błękitni Kierz 0:1 LKS RUCH Popkowice
2017-05-03, 15:00:00
    relacja »

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
FKS Stal II Kraśnik 2:3 GLKS Potok Wielki
MKS Sygnał Chodel 6:1 LZS Poniatowa Wieś
Tęcza Kraśnik 1:3 GKS Orzeł Urzędów
GKS Gościeradów 0:4 LKS Stróża
GUKS Modliborzyce 5:2 LKS Kowalin
LKS Iskra Krzemień 8:0 Kamex Polichna
LKS Błękitni Kierz 0:1 LKS RUCH Popkowice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
LZS Poniatowa Wieś - FKS Stal II Kraśnik
LKS Iskra Krzemień - LKS Błękitni Kierz
Kamex Polichna - GUKS Modliborzyce
LKS Kowalin - GKS Gościeradów
LKS Stróża - Tęcza Kraśnik
GKS Orzeł Urzędów - MKS Sygnał Chodel
GLKS Potok Wielki - LKS RUCH Popkowice