LKS Ruch Popkowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Najnowsza galeria

Orzeł Urzędów 4-1 Ruch Popkowice
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Treningi

Aktualnie:

Wtorek 17:00
Czwartek 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 56, wczoraj: 270
ogółem: 738 238

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Gonder Rafał
Gonder Rafał 1612 minut
2. Jaworski Emil
Jaworski Emil 1395 minut
3. Drozda Jakub
Drozda Jakub 1315 minut
4. Szwedo Paweł
Szwedo Paweł 1303 minut
5. Szczęch Piotr
Szczęch Piotr 1260 minut
6. Świdziński Patryk
Świdziński Patryk 1260 minut
7. Wysokiński Paweł
Wysokiński Paweł 1258 minut
8. Banach Damian
Banach Damian 1195 minut
9. Wierzchowski Krzysztof
Wierzchowski Krzysztof 1192 minut
10. Surdak Krystian
Surdak Krystian 896 minut
11. Banach Dawid
Banach Dawid 843 minut
12. Bartoś Michał
Bartoś Michał 796 minut
13. Gorgol Mateusz
Gorgol Mateusz 789 minut
14. Iskra Kamil
Iskra Kamil 720 minut
15. Łukasz Sosnowski
Łukasz Sosnowski 540 minut
16. Eryk Głaz
Eryk Głaz 508 minut
17. Wójcik Damian
Wójcik Damian 291 minut
18. Sokalski Szczepan
Sokalski Szczepan 239 minut
19. Kochański Bartłomiej
Kochański Bartłomiej 127 minut
20. Łukasz Machaj
Łukasz Machaj 123 minut
21. Iskra Rafał
Iskra Rafał 45 minut
22. Szymczak Wojciech
Szymczak Wojciech 45 minut
23. Krawczyk Daniel
Krawczyk Daniel 38 minut
24. Prokop Jakub
Prokop Jakub 16 minut
25. Aleksandrowicz Marcel
Aleksandrowicz Marcel 14 minut

Ostatnie spotkanie

LKS Błękitni Kierz 0:1 LKS RUCH Popkowice
2017-05-03, 15:00:00
    relacja »

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
FKS Stal II Kraśnik 2:3 GLKS Potok Wielki
MKS Sygnał Chodel 6:1 LZS Poniatowa Wieś
Tęcza Kraśnik 1:3 GKS Orzeł Urzędów
GKS Gościeradów 0:4 LKS Stróża
GUKS Modliborzyce 5:2 LKS Kowalin
LKS Iskra Krzemień 8:0 Kamex Polichna
LKS Błękitni Kierz 0:1 LKS RUCH Popkowice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
LZS Poniatowa Wieś - FKS Stal II Kraśnik
LKS Iskra Krzemień - LKS Błękitni Kierz
Kamex Polichna - GUKS Modliborzyce
LKS Kowalin - GKS Gościeradów
LKS Stróża - Tęcza Kraśnik
GKS Orzeł Urzędów - MKS Sygnał Chodel
GLKS Potok Wielki - LKS RUCH Popkowice