Aktualności

Powtórka

• autor: soso66, 2012-08-27 15:13

Znowu tylko remis!

Drużyna z Popkowic zaczęła od początku meczu naciskać na drużynę Krzczonowi po paru akcjach wyraźnie prowadzili grę na boisku.
Po 20 minutach bramkę dla drużyny z Popkowic zdobywa Kornel Gałkowski 1-0.
Po kilku kolejnych akcjach w 25 minucie w polu karnym faulowany jest Dawid Banach ale sędzia wydaje się że niczego nie widział.
Ale po kolejnym faulu w polu karnym na Dawidzie Banachu sędzie decyduje się pokazać na 11metr mamy rzut karny do którego pewnie podchodzi Piotr Kwietniewski bramkarz rzucił się w innym kierunku do lotu piłki i w 30 minucie mamy 2-0.

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2-0 dla Gospodarzy.
W przerwie drużyna gości zrobiła zmianę i wprowadziła jednego nowego zawodnika.
Drużyna gospodarzy bez zmian przystępuje do drugiej połowy.

W drugiej połowie gra była bardziej wyrównana raz atakowali jedni raz drudzy .
Ale w 65 minucie pada gol dla gości chodź pierwszy strzał został obroniony i piłka wybita kilka metrów od bramki piłkarz gości strzela z pierwszej piłki i zdobywa piękną bramkę 2-1.
Po kolejnej akcji gości w 74 minucie pada gol zdobyty w kontrowersyjnych warunkach bo bramkarz gospodarzy zostaje kopnięty w głowę w 5 gdzie bramkarz jest nietykalny ,ale mimo ogromnych sprzeciwów ze strony zawodników z Popkowic sędzia nie zmienia swojej decyzji i mamy wynik 2-2.

Niestety tak jak po pierwszym meczu został wielki niedosyt .
Mieliśmy więcej okazji byliśmy lepszą drużyną ale nie potrafiliśmy tego udowodnić na boisku .
Mamy nadzieję że nasz kolejny mecz w końcu zakończy się zwycięstwem drużyny z Popkowic!