• autor: karolinek94, 2012-10-21 18:01

Tęcza nad Batorzem

Wymarzony  początek  , następnie nerwowość ,   koniec jak  początek

58 sek- zamieszkanie w polu karnym , gol na 0-1 strzela  Kwietniewski  z  3 m.

3 min- żółta kartka dla Ł.Machaja i  zawodnika gości

12 min - Dogodna sytuacja  dla gospodarzy  ,  sam  na sam  górą  bramkarz  Ruchu

18 min - błąd  bramkarza który  wypuszcza piłke z rąk  , a  Kwietniewski   strzela na 0-2

20 min - dobrze  z piłką odwraca się   w polu karnym  Wieczorek  i  strzela na 0-3

22 min - Lob nad  bramkarzem naszej  drużyny i jest 1-3

23  min-  gol dla gospodarzy  , lecz z pozycji  spalonej

28 min - pierwsza zmiana u  gospodarzy

30 min - Gol  dla nas , lecz  z pozycji spalonej

31 min - Gol  dla gospodarzy  , lecz  też ze spalonego

33 min - druga zmiana u  gospodarzy

40 min - 2-3 z lewej strony  boiska w krótki  róg

I połowa obfitowała w wiele  sytuacji  bramkowych  ,  i  goli

II połowa

70 min - drugą  żółtą kartkę  dostaje  Machaj  za faul przed polem karnym , co   jest  konsekwencją czerwonej  kartki

76 min - zmiana u  gospodarzy - bramkarz zajmuje miejsce w polu .

78 min - zółta kartka Dawid Banach

82 min - zmiana  w Ruchu  - Kamila Wieczorka  zastępuje Damian  Wójcik

84 min - żółtka kartka dla Wojciecha  Szymczaka  za opóźnianie gry

90 min - 2-4 dla Popkowic  po  wyrzucie z autu Wójcika Dariusza  który  asystuje przy  golu  Kwietniewskiego( HAT-TRICK)

93 min - w sytuacji  sam na sam  faulowany jest  Kwietniewski  , zawodnik gospodarzy  otrzymuje  drugą  żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę .

94 min - Ostatnią akcją  meczu jest  za poprzedni faul jest rzut wolny  który bezpośrednim strzałem  na bramkę  zamienia na gola Kornel Gałkowski.(2-5)

Przez większą część drugiej połowy toczyła się wyrównana gra lecz gdy  gospodarze postawili  na jedna kartę nasza drużyna skutecznie skontrowała rywala  .

Ruch : K.Gajos